علاقه آقایان به پای خانم ها

2 سال پیش
علاقه آقایان به پای خانم ها
   

علاقه آقایان به پای خانم ها یا فوت فتیش با یک وضعیت ذهنی خاص همراه است. در آن یک جسم یا یک نقطه از بدن موجب می شود شخص به صورت جنسی تحریک شود و مشکل این افراد حادتر از امکان دستیابی به یک ارگاسم بدون هدف خاص است. فتیش پا، در کل فتیش دارای یک جذابیت شدید از جنس، در مورد یک جسم خاص، مانند گردنبند، یک جفت کفش یا غیره است و عضو بوت یا بدن، مانند پا و در حالت شدید، اغلب این اشیا را از بین می برد و به محض مشاهده، آنها به شدت مورد تحریک جنسی قرار می گیرند.

کلمات کلیدی:( علاقه آقایان به پای خانم ها |فوت فتیش|علاقه فوت فتیش|روابط جنسی  )
زمان مظالعه: ۶ دقیقه

در این صورت، فرد به محض اینکه انگشتان یا دستان شخص دیگری را ببیند فعالیت جنسی او را تحریک می کند و از لیس زدن و بوسیدن پا لذت می برد. این ممکن است برای بعضی افراد دردناک باشد و باعث شود فرد به شدت تحت فشار قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با مرکز مشاوره روانشناسی مجیب تماس حاصل فرمائید و از خدمات مشاوران و روانشناسان برتر کشور بهره مند شوید.

علت علاقه آقایان به پای خانم ها

فتیشیسم چندین علت دارد که یکی از آنها ممکن است مربوط به خاطرات دوران کودکی باشد. روانشناسان، به عنوان جبران برخی از کاستی ها، آن ها فیزیولوژی را در نظر می گیرند. توجه به این خاصیت فتیش می تواند یک شخص را از علاقه اش به ازدواج دور می کند و زندگی زناشویی به ندرت در این مورد اتفاق می افتد. مگر این که طرفین در این مورد با این منافع هم موافق باشند. در غیر این صورت، معمولا مشکلات زیادی در بین افراد ایجاد می شود.

لیسیدن پا یا بوسیدن آن توسط بسیاری از روانشناسان به عنوان اختلالات روانی و اجتماعی در نظر گرفته شده اند. البته، این علاقه، اگر در راه طبیعی و در فواصل طولانی انجام شود، تنها هدف ایجاد تنوع در رابطه جنسی صورت گیرد اختلالات خاصی بین شرکای جنسی نیست.

اما در علاقه آقایان به پای خانم ها در حالت حاد، شور و شوق فرد برای چنین بدن خاص، شدید می شود آن را جایگزین می کند و با عشق آن رقابت می کند. در واقع، احساس عشق، محبت و توجه از معشوق کم شده است و تبدیل به یک جسم خاص و جنس شده است. این معمولا بیش از شش ماه طول می کشد و می تواند مدت زمان زیادی هم طول بکشد و اگر او درمان نشود، او ممکن است در این وضعیت برای همیشه باقی بماند.

مشاوران جنسی مرکز مشاوره مجیب در بستری امن و کاملا محرمانه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب همه روزه پاسخگوی شما هستند تا بتوانید سوالات جنسی و سکسی خود را از آن ها مورد پرسش قرار دهید، برای این مورد هم اکنون با روانشناسان مجیب تماس حاصل فرمایید.


جهت دریافت مشاوره تخصصی روانشناسی در این زمینه از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر و از سراسر ایران با شماره ی ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی در روز های تعطیل تماس حاصل فرمایید تا روانشناسان متخصص ما در خدمت شما باشند.


علاقه آقایان به پای خانم ها

علاقه آقایان به پای خانم ها حاد

فتیشیسم حاد باعث ایجاد مشکلات بسیاری در خانواده می شود و برای فرد به لحاظ اجتماعی منفی است و نیاز به درمان دارد. از آنجا که این افراد دائما مضطرب هستند قرار گرفتن در معرض این اشیاء و حتی تحریک آن ها با اضطراب، با استفاده از روش های آرام سازی و مقابله با استرس و هیپنوتیزم می تواند کمک خوبی در درمان فتیش در میان مردم باشد. روش های دیگر درمان علاقه آقایان به پای خانم ها، فاکتوریل در روش های اضطراب و مهار واکنش (اجتناب درمانی) تکنیک های توقف تفکر و سایر روش های رفتاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

زنان و پا لیسیدن، برای بسیاری از زنان، لیسیده شدن پایشان توسط همسر یا شریک جنسی بسیار دردناک است به این معنی است که تعداد زیادی از زنان و دختران از نظر جنسی لیسیدن پا (علاقه آقایان به پای خانم ها) را در شأن یک رابطه جنسی و مرد خود نمی بینند، بنابراین این می تواند مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کند. از میان چند نفر نیز این علاقه وجود دارد، زن مشکلی با این موضوع ندارد و او حتی ممکن است این کار را انجام دهد و از شریک و یا همسر خود بخواهد تا پای او را لیس بزند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز همه روزه و مشاوره تخصصی مرکز مشاوره مجیب تماس حاصل نمائید.

روانشناسی علاقه آقایان به پای خانم ها

لیسیدن پا یا بوسیدن آن توسط بسیاری از روانشناسان به عنوان اختلالات روانی و اجتماعی در نظر گرفته شده اند. البته، این علاقه، اگر در راه طبیعی و در فواصل طولانی انجام شود، تنها هدف ایجاد تنوع در رابطه جنسی صورت گیرد اختلالات خاصی بین شرکای جنسی نیست. اما اگر کسی عمدتا علاقه مند به لیس زدن است این قطعا می تواند دسته ای از اختلالات باشد که می تواند در آینده بدتر شود و بر زندگی جنسی او تاثیر می گذارد و برای او مشکلاتی ایجاد می کند.

ادامه روانشناسی فتیش پا

روانشناسی علاقه آقایان به پای خانم ها، بسیاری از زنان به دفتر روانپزشکی می آیند، آنها می گویند که با انجام این کار بسیار ناراحت و ناامید می شوند و آنها آن را دور از شأن مرد می بینند و می گویند که مرد زندگی آنها غرور ندارد و او خود را با انجام این چیزهای غیرمعمول ذلیل می کند. بنابراین، مشاوره روانشناسی برای درمان این افراد مناسب است.

لیسیدن پا ها همچنین می تواند برای برخی از مردان نیز مشکل ساز باشد و برعکس، این افراد توسط همسرشان تشویق می شوند. زنان زیادی هستند که علاقه مند به این کار هستند و برعکس، همسرشان تمایل به انجام این کار را برای او نداشتند و از اینکه پای او را لیس  بزند به شدت متنفر و فراری است در این مورد نیز مشکلات فراوانی وجود دارد. برای آگاهی بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی با کیفیت حتی در روزهای تعطیل نیز می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی مجیب تماس حاصل فرمائید.

علاقه آقایان به پای خانم ها

درمان علاقه آقایان به پای خانم ها

بنابراین، به طور کلی، این قاعده را نمی توان برای همه مردم در یک حکم صادر کرد. با توجه به شرایط و میزان علاقه فرد، این مشکل می تواند مورد بررسی و درمان قرار گیرد. در صورتی که هر دو طرف به این امر علاقه مند باشند، آنها می توانند این کار را انجام دهند اما باید مراقب باشند که علاقه آقایان به پای خانم ها اگر بیش از حد و افراطی باشد می تواند در آینده یک مشکل جدی وجود بیاورد و بهتر است در مورد آن فکر کنیم از آنجا که ممکن است طرف دیگر را مجبور به زور کند این مورد قطعا می تواند مشکلات زیادی را در رابطه جنسی آینده هر دو طرف ایجاد کند.

مقالات پیشنهادی مجیب

شما می توانند برای کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر از موضوعات جنسی و سکسی همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب، حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ی ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره در این زمینه ، می توانید از سراسر کشور و از ساعت 8صبح الی 12 شب در کلیه ی ایام هفته و حتی روزهای تعطیل با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ تماس بگیرید تا روانشناسان متخصص مرکز مشاوره مجیب ، با افتخار پاسخ دهنده ی شما باشند.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید